Проектування системи аспірації на промислових підприємствах.

Проектування системи аспірації на промислових підприємствах.

При проектуванні системи вентиляції та аспірації на промисловому підприємстві фахівці нашої компанії пропонують Вам комплексний підхід, який передбачає: аналіз роботи всього технологічного обладнання, потреба будівлі промислового підприємства в загальнообмінною, зональної та місцевої вентиляції; визначення об’єму припливного і витяжного повітря, визначення кількості виділяються шкідливостей і способів їх утилізації.

На підставі отриманих даних ми визначаємо кількість, об’єм, характеристики і розташування аспіраційного обладнання, яке буде монтуватися в будівлі промислового підприємства.

Проектування системи аспірації на промислових підприємствах

Наша компанія пропонує Вам високоякісне обладнання для аспірації, яке включає в себе: огородження робочих місць, де відбувається виділення шкідливостей; столи монтажників і зварювальників, витяжні пристрої, агрегати фільтровентиляційні та пиловловлюючі фільтри (рукавні, електростатичні, для масляного туману), циклони, пилозбірники та інше. Обладнання для аспірації може бути в моноблочному і модульному виконанні, з розміщенням в приміщенні промислового підприємства або за його межами. З підключенням до індивідуальної або загальної системи аспірації.

Вищевказане обладнання комплектується енергозберігаючої автоматикою контролю та управління, яка включає і вимикає аспіраційне обладнання в момент роботи основного устаткування промислового підприємства, яке виділяє шкідливості. Дана автоматика значно економить для Вас електрику і тепло.

Систему аспірації для промислових підприємств наша компанія проектує всмоктуючу або всмоктувально-напірну (в залежності від розташування вентилятора) із застосуванням моноблочних і модульних агрегатів з гидрообеспыливанием і електростатичними фільтрами.

Максимальний ефект при проектуванні систем аспірації наша компанія досягає двома або трьома ступенями очищення, які складаються з пиловловлюючого обладнання різних типів (одинарні циклони, батарейні установки циклонів, пиловловлювачі гравітаційні інерційні сухого або мокрого типу, пиловловлювачі-промивачі контактного типу, точкові рукавні фільтри та електричні фільтри) і дозволяє здійснювати багатоступеневу очистку виділяються шкідливостей в приміщенні промислового підприємства.

проектування вентиляції приміщень

При проектуванні системи аспірації наша компанія застосовує фільтри, пиловловлювачі, які експлуатуються в режимі рециркуляції, повертаючи очищений тепле повітря в приміщення, що дає енергозберігаючий ефект за рахунок зниження витрат на опалення та електроенергію.

З урахуванням вищесказаного і разнообразий Ваших побажань і вимог наша компанія пропонує Вам великий вибір обладнання для систем аспірації з високоякісними фільтрами, циклонами, пиловловлювачами, мобільними і вбудованими місцевими відсмоктувачами виробництва ТЕКА, СовПлім, НЕРА та інших.

Проектування системи аспірації на промислових підприємствах. Компанія «Вент-заводи», — вентиляція, проектування, монтаж. https://7-vz.com. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52

Автор

Рекомендуем

Производство и промышленность 0 комментариев

Аппарат плазменной резки — это гарантия качества и прочности

Для того чтобы сварочный шов был высококачественным, нужно внимательно отнестись к приготовлению деталей, которые будут применяться во время сварки. Компоновка всех элементов должна быть абсолютно точной, как и формы разделок

Строительство 0 комментариев

Электрогенераторы

Электричество нужно человеку постоянно. В наше время это просто производственная необходимость. Не будем уже говорить, о заводах и фабриках, достаточно сказать о банках, магазинах или общественных учреждениях. Без электричества жизнь

Производство и промышленность 0 комментариев

Станкостроение

Кто имеет дело с обработкой металла, понимает, насколько оно не простое, требующее скрупулезного подхода при выборе, а затем и покупки оборудования. При этом особое внимание стоит обратить и на технологические

0 комментариев

Нет комментариев

Вы будете первым кто оставит комментарий!