Проектування системи аспірації на промислових підприємствах.

Проектування системи аспірації на промислових підприємствах.

При проектуванні системи вентиляції та аспірації на промисловому підприємстві фахівці нашої компанії пропонують Вам комплексний підхід, який передбачає: аналіз роботи всього технологічного обладнання, потреба будівлі промислового підприємства в загальнообмінною, зональної та місцевої вентиляції; визначення об’єму припливного і витяжного повітря, визначення кількості виділяються шкідливостей і способів їх утилізації.

На підставі отриманих даних ми визначаємо кількість, об’єм, характеристики і розташування аспіраційного обладнання, яке буде монтуватися в будівлі промислового підприємства.

Проектування системи аспірації на промислових підприємствах

Наша компанія пропонує Вам високоякісне обладнання для аспірації, яке включає в себе: огородження робочих місць, де відбувається виділення шкідливостей; столи монтажників і зварювальників, витяжні пристрої, агрегати фільтровентиляційні та пиловловлюючі фільтри (рукавні, електростатичні, для масляного туману), циклони, пилозбірники та інше. Обладнання для аспірації може бути в моноблочному і модульному виконанні, з розміщенням в приміщенні промислового підприємства або за його межами. З підключенням до індивідуальної або загальної системи аспірації.

Вищевказане обладнання комплектується енергозберігаючої автоматикою контролю та управління, яка включає і вимикає аспіраційне обладнання в момент роботи основного устаткування промислового підприємства, яке виділяє шкідливості. Дана автоматика значно економить для Вас електрику і тепло.

Систему аспірації для промислових підприємств наша компанія проектує всмоктуючу або всмоктувально-напірну (в залежності від розташування вентилятора) із застосуванням моноблочних і модульних агрегатів з гидрообеспыливанием і електростатичними фільтрами.

Максимальний ефект при проектуванні систем аспірації наша компанія досягає двома або трьома ступенями очищення, які складаються з пиловловлюючого обладнання різних типів (одинарні циклони, батарейні установки циклонів, пиловловлювачі гравітаційні інерційні сухого або мокрого типу, пиловловлювачі-промивачі контактного типу, точкові рукавні фільтри та електричні фільтри) і дозволяє здійснювати багатоступеневу очистку виділяються шкідливостей в приміщенні промислового підприємства.

проектування вентиляції приміщень

При проектуванні системи аспірації наша компанія застосовує фільтри, пиловловлювачі, які експлуатуються в режимі рециркуляції, повертаючи очищений тепле повітря в приміщення, що дає енергозберігаючий ефект за рахунок зниження витрат на опалення та електроенергію.

З урахуванням вищесказаного і разнообразий Ваших побажань і вимог наша компанія пропонує Вам великий вибір обладнання для систем аспірації з високоякісними фільтрами, циклонами, пиловловлювачами, мобільними і вбудованими місцевими відсмоктувачами виробництва ТЕКА, СовПлім, НЕРА та інших.

Проектування системи аспірації на промислових підприємствах. Компанія «Вент-заводи», — вентиляція, проектування, монтаж. https://7-vz.com. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52

Автор

Рекомендуем

Производство и промышленность 0 комментариев

Изготовление OSB плиты

Экономический рост каждого предприятия напрямую зависит от умения по максимуму использовать свои ресурсы. Только сделав производство своей продукции безотходным можно рассчитывать на получение наибольшей прибыли при незначительных затратах.

Производство и промышленность 0 комментариев

Что нужно знать о производственной документации

Как известно, чтобы начать любое производство необходимо собрать немалое количество документации, различных разрешений и прочего. Чтобы сократить временные затраты на данные сборы, многочисленные организации обращаются в различные экспертно-консультационные центры, которые

Производство и промышленность 0 комментариев

Безопасность для производства: закупаем современные датчики

Современные датчики способны обнаруживать не только утечку воды, пожар, но и улавливать некоторые опасные газы. Каждое опасное производство имеет высокий процент вероятности отравления внешней среды, своих работников. Даже малейшая утечка

0 комментариев

Нет комментариев

Вы будете первым кто оставит комментарий!