Проектування системи аспірації на промислових підприємствах.

Проектування системи аспірації на промислових підприємствах.

При проектуванні системи вентиляції та аспірації на промисловому підприємстві фахівці нашої компанії пропонують Вам комплексний підхід, який передбачає: аналіз роботи всього технологічного обладнання, потреба будівлі промислового підприємства в загальнообмінною, зональної та місцевої вентиляції; визначення об’єму припливного і витяжного повітря, визначення кількості виділяються шкідливостей і способів їх утилізації.

На підставі отриманих даних ми визначаємо кількість, об’єм, характеристики і розташування аспіраційного обладнання, яке буде монтуватися в будівлі промислового підприємства.

Проектування системи аспірації на промислових підприємствах

Наша компанія пропонує Вам високоякісне обладнання для аспірації, яке включає в себе: огородження робочих місць, де відбувається виділення шкідливостей; столи монтажників і зварювальників, витяжні пристрої, агрегати фільтровентиляційні та пиловловлюючі фільтри (рукавні, електростатичні, для масляного туману), циклони, пилозбірники та інше. Обладнання для аспірації може бути в моноблочному і модульному виконанні, з розміщенням в приміщенні промислового підприємства або за його межами. З підключенням до індивідуальної або загальної системи аспірації.

Вищевказане обладнання комплектується енергозберігаючої автоматикою контролю та управління, яка включає і вимикає аспіраційне обладнання в момент роботи основного устаткування промислового підприємства, яке виділяє шкідливості. Дана автоматика значно економить для Вас електрику і тепло.

Систему аспірації для промислових підприємств наша компанія проектує всмоктуючу або всмоктувально-напірну (в залежності від розташування вентилятора) із застосуванням моноблочних і модульних агрегатів з гидрообеспыливанием і електростатичними фільтрами.

Максимальний ефект при проектуванні систем аспірації наша компанія досягає двома або трьома ступенями очищення, які складаються з пиловловлюючого обладнання різних типів (одинарні циклони, батарейні установки циклонів, пиловловлювачі гравітаційні інерційні сухого або мокрого типу, пиловловлювачі-промивачі контактного типу, точкові рукавні фільтри та електричні фільтри) і дозволяє здійснювати багатоступеневу очистку виділяються шкідливостей в приміщенні промислового підприємства.

проектування вентиляції приміщень

При проектуванні системи аспірації наша компанія застосовує фільтри, пиловловлювачі, які експлуатуються в режимі рециркуляції, повертаючи очищений тепле повітря в приміщення, що дає енергозберігаючий ефект за рахунок зниження витрат на опалення та електроенергію.

З урахуванням вищесказаного і разнообразий Ваших побажань і вимог наша компанія пропонує Вам великий вибір обладнання для систем аспірації з високоякісними фільтрами, циклонами, пиловловлювачами, мобільними і вбудованими місцевими відсмоктувачами виробництва ТЕКА, СовПлім, НЕРА та інших.

Проектування системи аспірації на промислових підприємствах. Компанія «Вент-заводи», — вентиляція, проектування, монтаж. https://7-vz.com. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52

Автор

Рекомендуем

Строительство 0 комментариев

Профильные трубы

Профильные трубы производятся с разнообразными сечениями. Основными видами сечений можно назвать прямоугольное, квадратное, плоскоовальное и овальное. От обычной круглой трубы профильные трубы отличаются как внешним. так и внутренним сечением. Большей

Производство и промышленность 0 комментариев

Ремонт источников бесперебойного питания в сервисных центрах.

Источник бесперебойного питания (ИБП) — это технологически сложное устройство, починкой которого лучше не заниматься самостоятельно, если Вы не уверены в своих силах или просто не обладаете необходимыми навыками работы с

Производство и промышленность 0 комментариев

Как правильно выбирать полочные стеллажи

Металлические полочные стеллажи являются самыми удобными и распространенными. Предназначаются они для хранения нетяжелого штучного разносортного товара. Состоят такие стеллажи из полок и стоек (при минимальной грузоподъемности) либо балок и рам

0 комментариев

Нет комментариев

Вы будете первым кто оставит комментарий!