Квартира в стилі лофт в ЖК Skyline

Квартира в стилі лофт в ЖК Skyline

gostinaya-loft-11Інтер’єр — це невід’ємна частина в будь-якій квартирі, а особливо якщо ви її купуєте в новобудові. У наш час людей цікавить три напрямки дизайну в інтер’єрі, це loft, eclectic, minimalism. Всі ці стилі дуже популярні серед людей, які цінують щось незвичайне.

Квартира в стилі лофт в ЖК Skyline — це поєднання чогось незвичайного і викличного. Цей житловий комплекс зарекомендував себе на українському ринку нерухомості, як житло високого стандарту.

Щоб говорити про квартирах в такому стилі, давайте розглянемо, кому варто купувати його. Адже треба зауважити, що не кожна людина зможе оцінити з гідністю такий стиль.

Отже, стиль loft підходить таким категоріям людей.

В першу чергу — це богема. Це й не дивно, так як перші, хто почав впроваджувати такий стиль, були люди творчих професій. Художники, фотографи, скульптори і навіть письменники найкраще зможуть зацінити таке приміщення. Адже така квартира послужить їм галереєю, майстерні, виставковим залом і навіть нічним клубом. Тобто в ній вони не тільки зможуть насолоджуватися роботою, але і проводити гарно час.

Друге — молоді люди. Всім відомо, що молодь прагнути до свободи, а ніякий інший стиль не зможе краще її підкреслити. Багато відкритого простору, ілюзія хаосу — це все, що потрібно людям, що цінують, свободу.

Третє — це економні люди. Треба зауважити, хоча цей стиль інтер’єру і виглядає дуже багато і розкішно, але на нього варто витратити не так багато грошей, як на інші інтер’єри. Вам тільки доведеться витратитися на меблі, яка буде підкреслювати його красу і техніку.

Потрібно додати, що лофт — це мінімум перегородок, штукатурка на стінах або її імітація, що стирчать труби. Доповнити це все можна, як старовинної, так і сучасними меблями і технікою.

Четверте — власники житла з вільним плануванням. Як ми знаємо, що таку можливість в основному дає елітне житло, тому ви можете все стіни замінити скляними перегородками або ж відокремити простір квітами.

До всього вищесказаного слід додати, що інтер’єр тут теж дуже практичний і легкий. Несучі стіни, можна прикрасити різними плакатами, обклеїти шпалерами, які мають малюнок цегли.

Також добре на стінах виглядають машинні знаки і малюнки в стилі графіті.

Картини також доречні в цьому інтер’єрі, тільки їх можна не вішати на стіни, та й не бажано. Найкраще вони будуть виглядати на підлозі опертих про ліжко або інші меблі.

Так як ми раніше говорили, що не всі хочуть самостійно займатися ремонтом, то вам в такому випадку підійде квартира в стилі лофт в ЖК Skyline.

Цей комплекс пропонує покупцям вісімнадцять квартир вже з готовим ремонтом, а в їх переліку є лофти, еклектика і мінімалізм.

Звернувшись до них, менеджери із задоволенням проведуть вам екскурсію і покажуть відповідні вам варіанти житла. Знайти цей комплекс в Печерському районі по вулиці Є. Коновальця, а також з усіма варіантами можна ознайомитися і у них на сайті.

Автор

Рекомендуем

Городская недвижимость 0 комментариев

Как правильно выбрать недвижимость?

В нынешнее время наблюдается значительный рост рынка риэлторских услуг. Это объясняется тем, что многие люди обращаться к агентствам недвижимости с просьбой решить вопросы продажи, покупки и аренды недвижимости. Процветанию такой тенденции способствует

Полезное 0 комментариев

ОКНО

По-настоящему, в полный голос «заговорила» стена в эпоху Возрождения. Новый тип городского дома — палаццо — резиденция богатых семей и видных священнослужителей — поднимает свои высокие этажи над крышами окружающих

Дизайн интерьера 0 комментариев

ШАГ НАЗАД, ДВА ШАГА ВПЕРЕД

Гораздо глубже по своему содержанию и продолжительнее по времени был период освоения классического наследия в советской архитектуре 30—50-х годов. Возврат к классике был если не единственно возможной, то, во всяком

0 комментариев

Нет комментариев

Вы будете первым кто оставит комментарий!